Obrazy 3D

Obrazy 3D na ścianę

W naszej ofercie znajdziesz dekory różnych kształtów i formatów. Prostokątna ażurowa ozdoba na ścianę może mieć bok o długości prawie jednego metra, ale sprzedajemy też mniejsze dekoracje, w tym okrągłe, kwadratowe i w kształcie serca. Warto zaznaczyć, że wybrany przez Ciebie dekor bywa dostępny w różnych formatach. Dzięki temu łatwo dobierzesz obraz na ścianę ażurowy o pasującym do Twojego wnętrza wymiarze, i to bez konieczności rezygnacji z ulubionego motywu. Oferujemy ażurowe obrazy 3D na ścianę o regularnych lub nieregularnych kształtach. Dużym powodzeniem cieszą się dekoracje, których fragment wystaje poza ramę. Dla przykładu: w oprawie mieści się prawie cała postać Marilyn Monroe, jednak kawałek sukienki jest już poza prostokątem. Jeśli wystarczy Ci jeden dekor, wybierz pojedynczy obraz ażurowy. Sklep online oferuje jednak też całe zestawy ażurowych kafli lub komplety dekoracji z motywem mandali.

Geometryczne ozdoby 3D do pokoju sypialnego

Jako ozdoby 3D do pokoju dziecięcego sprawdzą się przede wszystkim obrazy 3D na ścianę ażurowe z motywem zebry, jelenia czy konia. Wycięte laserowo zwierzęta fantastycznie udekorują sypialnię pociechy, a mityczne stworzenia – takie jak na przykład jednorożec – wprowadzą do niego także pewną dozę magiczności. Dzieciom spodobać się mogą również geometryczne ozdoby na ścianę ażurowe w kształcie listków lub nawet całego drzewa. Dekory florystyczne wspaniale komponują się z obecnymi w domu roślinami doniczkowymi, zmieniając dziecięcy pokój w prawdziwą dżunglę.
Dorośli mogą postawić na motywy z egzotycznych krajów – meksykańską czaszkę czy bliskowschodnią rękę Miriam, czyli Chamsę, misterny ażurowy obraz. Panel dekoracyjny może nawiązywać też do dalekowschodnich kultur. Zawieszony na ścianie symbol yin yang czy motyw Buddy świetnie sprawdzi się w salonie – miejscu do odpoczynku lub medytacji. Jeśli w pomieszczeniu ma nie zabraknąć motywów popkulturowych, równie doskonale spisze się obraz ażurowy. Sklep internetowy stworzył dekory z różnymi obliczami Marilyn Monroe, hollywoodzkiej gwiazdy dużego ekranu oraz ikony kultury popularnej.

Ażurowy obraz – panel dekoracyjny cięty laserem

Oferowane przez nas ażurowe ozdoby na ścianę geometryczne wykonane są głównie z płyty HDF, materiału o dużej twardości. Wysoka gęstość włókien drzewnych sprawia, że płyta pilśniowa jest bardzo wytrzymała – wykonana z niej ozdoba na ścianę ażurowa to dekoracyjny wybór na długie lata. Niektóre z naszych dekorów powstają ze sklejki brzozowej pozwalającej uzyskać zarówno odporny, jak i lekki obraz ażurowy. Cena ozdoby zależy od rodzaju zastosowanego materiału, a także od formatu i poziomu skomplikowania wzoru. Do cięcia płyty wiórowej lub sklejki używamy wiązki lasera umożliwiającego precyzyjne wykonanie gładkich krawędzi. Każdy ażurowy obraz na ścianę malujemy farbą, którą zwykle stanowi odporna i ekologiczna emulsja akrylowa.

Follow by Email
fb-share-icon
Instagram